"Ботев в сърцето"
ПГТЕ “Христо Ботев” награди участниците в категориите - презентация, есе и филм. Събитието е част от поредицата инициативи, посветени на 150 години от гибелта на Христо Ботев.
Комисията, с председател г-жа Емилия Цекина – старши учител по БЕЛ в ОУ "Св. Иван Рилски" и членове: г-жа Мая Каратова – старши учител по БЕЛ в ПГТС "Арх. Йордан Миланов", г-жа Юлиана Драгомирова – старши учител по БЕЛ в ПГТЕ "Христо Ботев" и г-н Мартин Иванов – старши учител по Информационни технологии в ПГТЕ "Христо Ботев" отново показа професионално отношение и отличи най-добрите!
Награди и грамоти получиха ученици от: XIII ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", СУРИЧЕ "Доктор Петър Берон", ПМГ "Христо Смирненски" и ПГТЕ "Христо Ботев".
Доказахме и днес, че делото на Христо Ботев продължава да вдъхновява младите хора. Нека пазим паметта за Ботев жива и да носим в сърцата си неговите думи и идеали!